Fartuch chirurgiczny opinie

Już od wielu lat zaopatruję się w odzież ochronną Madens. Fartuch chirurgiczny to szczególnie udany produkt, ponieważ zapewnia wygodę, a przy tym jest odporny nawet na spore ilości płynów i nie kruszy się nawet w przypadku długotrwałej pracy. Do tego wszystko zawsze jest odpowiednio zapakowane, dlatego nie muszę się bać o sterylność podczas pracy, serdecznie polecam!
Karol
Od długiego czasu zajmuję się zaopatrzeniem w jednym ze szpitali w Poznaniu ostatnio postanowiliśmy zmienić dostawcę, od którego braliśmy fartuchy medyczne. Opinie koleżanek zachęciły mnie do zamówienia produktów od Madens i muszę powiedzieć, że zaskoczyła mnie nie tylko ich jakość, ale też profesjonalna obsługa, która w przypadku poprzedniego dostawcy dawała wiele do życzenia, dlatego szczególnie polecam.
Mariola
Jako chirurg często miewałem problemy z dobrym dobraniem fartucha chirurgicznego. Z jednej strony produkt był niewygodny, inny nie oddychał i pot zmniejszał komfort pracy. W innym przypadku fartuch potrafił nawet się kruszyć po kilkudziesięciu minutach operacji, co jest zupełnie niedopuszczalne. Produkty od Madens nie są boskim arcydziełem – to p o prostu porządne fartuchy, które ułatwiają mi pracę, zapewniają komfort i bezpieczeństwo na sali operacyjnej.
Stefan
Fartuchy chirurgiczne są bardzo ważnym elementem wyposażenia w kontekście przeprowadzania operacji. Od dawna nie stosuję już wielorazowych modeli, a jednorazowe fartuchy sprowadzam od Madens. Są dobrze wykonane i zapewniają odpowiedni komfort i bezpieczeństwo. Przy tym ich cena jest stosunkowo niska, porównując z poprzednimi dostawcami, z którymi miałem okazję współpracować. Polecam.
Dominik
Fartuch chirurgiczny standard marki Madens to profesjonalne rozwiązanie dla każdego specjalisty. Jest wykonany z trwałej włókniny SMMS. Materiał oddycha, co szczególnie wpływa na komfort pracy. Nie ogranicza ruchów, a fartuch występuje w wielu rozmiarach. Doceniam łatwość otwierania paczek, bo w przypadku poprzednich fartuchów innych firm wbrew pozorom można było na to stracić kilkanaście, kilkadziesiąt sekund, a wiemy, jak czas jest istotny.
Jakub
W moim szpitalu doceniamy fartuchy chirurgiczne standard od Madens przede wszystkim za mnogość rozmiarów. Personel naprawdę mamy zróżnicowany, a wszyscy chcemy cieszyć się tą samą jakością – co oczywiście się udało. Do tego dobrym aspektem jest oddychanie materiału, a także swoboda podczas pracy i fakt, że mankiety się nie zsuwają podczas operowania. Mogę z czystym sumieniem polecić.
Karolina